Kurumsal Haberler > Görevde Yükselme Eğitimlerine Başlanıldı
28.01.2010

Görevde Yükselme Eğitimlerine Başlanıldı

 

TCDD Genel Müdürlüğü ve Bağlı Ortaklıkları Personeli Görevde Yükselme ve Unvan değişikliği Yönetmeliği uyarınca Görevde Yükselme Eğitimleri gerçekleştiriliyor.

Kuruluşumuz taşra teşkilatında görev yapan, Ambar Şefi, Büro Şefi, Kira İşleri Şefi, Telgraf Telem Ekip Şefi, Vezne Şefi ve Reyon Şefi görevine atanacak personele yönelik olarak ilk eğitimler 26 Şubat-9 Mart 2007 tarihleri arasında 135 personelimizin katılımıyla Genel Müdürlük Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Eğitimin açılışı Eğitim ve Öğretim Dairesi Başkanı sayın Murat ŞENEKEN ve Personel ve İdari İşler Dairesi Başkanı Sayın Kasım ÖZDEMİR tarafından yapıldı. Sayın ŞENEKEN açılış konuşmasında; Görevde Yükselme Eğitimlerinin Kuruluşumuz ve personelimiz adına hayırlı olmasını diledi.

Görevde Yükselme Eğitimlerinin devamı 12-23 Mart 2007 tarihleri arasında tüm Bölge Merkezlerinde başlayacak eğitimlerle devam edecek olup, bu eğitimlere toplam 534 personelimiz katılacaktır.

19-30 Mart tarihleri arasında ise Orta Kademe Yöneticilerine yönelik Görevde Yükselme Eğitimi yapılacaktır. Bu eğitime de Kuruluşumuz teşkilatında görev yapan 110 personelimiz katılacaktır.

 

TCDD GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜŞAVİRLİĞİ TARAFINDAN HAZIRLANIP GÜNCELLENMEKTEDİR.2014